Şeker Pembe

Amerikan Mutfak Dekorasyonu

Amerikan Mutfak Dekorasyonu

AMERİKAN MUTFAK DEKORASYONU                

     Amerikan Mutfak DekorasyonuDekorasyon, yapınızın içindeki uyumlu mobilyalar ve mobilyalar ile içyapının uyumu olarak bilinmekte. Dekorasyon, aslında hayalini kurduğumuz, içimizden geçenin gözümüzün önünde sergilenip bilinçaltımızı etkileyen muhteşem bir uyumdur. Bu uyum ruhunuzla zevklerinizin birleşmesidir aslında. Ruhunuz ve zevklerinizin birleşip gözünüze hitap etmesi ise gerçek huzurdur.

       Günümüzde dekorasyon sanatlarının artması ve kişilerin dekoratif istekleri gösteriyor ki herkesin aslında dekorasyon ilgisi mevcut. Düşünsenize kişilerin zevklerine ruh hallerine çare olup dışa vurulmasını sağlayan bir sanat ve en güzelini size sunabilecek sanatçıların olduğu bir görsel güzellik. Son yıllarda o kadar büyük önem kazandı ki dekorasyonlar üzerine bilimsel olarak yapılan araştırmalar sonucunda birçok felsefi ve sanatsal dallar meydana geldi. Örnek vermek gerekirse: Feng Shui uzak doğudan Amerika kıtasına kadar duyuldu. Tamamen bu denli yayılmasının sebebi Feng Shui’nin kendine özgü felsefesinden öte dekorasyonun insana kattığı ve insana nasıl hitap ettiği konusunda verdiği özlü desteklerdir.

        Dekorasyon için hayallerimizi, zevkimizi ortaya koymak için uzun bir mesai gerekli. Bu mesaide bizim hayal etmemiz yeterli gerisini işin üstatlarına ve öncü çalışanlarına bırakmak yeterlidir. Teknoloji çağımızda uygun çizim programları, ölçüm sistemleri ve simetrik sanatları bir araya getirmek işin uzmanlarına kalıyor artık. Siz hayal edin gerisini arkanıza yaslanarak bekleyin.

        Dekorasyon, günümüzde artık öyle bir noktaya geldi ki istediğiniz her şeyi bölmek yerine mutfağınızdan rahatça izleyebileceğiniz bir televizyon köşesi, dış mekân bar görünümüyle ince hislerinize hâkim olacak bir muhteşemlik ve mutfağınızdan kalkıp hemen karşısına geçip oturabileceğiniz rahat bir koltuğunuz hepsini bir arada sunabilen Amerikan Mutfak Dekorasyonu özellikleri mevcut hale geldi. Huzurla oturduğunuz odanızdan arkanızı döndüğünüzde harika bir görüntü ve modele sahip bu mutfak özelliğiyle karşılaşıyorsunuz. Kaç kişi istemez ki böyle bir ihtişamı? O kadar yaygın hale gelen Amerikan mutfak dekorasyonları vazgeçilmez dekorasyonlar arasına girdi. Vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz mutfak artık sizlere dert köşesi değil huzurla vakit geçirebileceğiniz bir köşe oldu artık, ruhunuza işleyen harika dekorasyonuyla.

          Unutmayın her dekorasyonun bir hitabı vardır. Mutfak dekorasyonu en önemlisidir. Tercihlerini doğru kılın zevkinizdeki mutfak dekorasyonunu siz hayal edin o ayağınıza gelsin. Hayal etmekten korkmayın! Huzurunuz ve gülümsemeniz için Feng Shui’ninde dediği gibi ”Hiç bir şey sizin mutluluğunuzdan daha önemli olamaz. Mutluluğunuz için düzeninizi kurun. En güzel düzen yaşadığınız ortamın dekorasyonunda gizlidir.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.