Şeker Pembe

Dayanan Ojenin Beş Püf Noktası

Dayanan Ojenin Beş Püf Noktası

Her bayanın hayalidir ellerini zarif gösterilmesi ince uzun el parmaklarına sahip olmak. Ellerdeki en önemli unsur olan tırnakların kullandığımız ojenin ömrünün kısa olması, doğru kullanılmaması,  çalışan bayanların klavye kullanımı, bir yerlere çarpma su da temasın uzun sürmesi ev kadıların da bulaşık yıkama deterjan kullanımı eldiven kullanılmama durumunda ojenin ömrün kısa olmasına sebep olur. Bu istenmeyen sorunlardan kurtulmak için size 5 püf noktası vardır. Bunları uygulayın ojenin izin kalıcılığını sağlayın.

Ojenin Beş Püf Noktaları ;

  • İlk önce kullanacağınız ojenin kalitenin olmasına dikkat edin. Ojenin sağlıklı olmasına kanserojen madde içermeyen maddeli oje kullanın. Tırnaklarınızı düzgün şekilde törpüleyin ojeden önce tırnak makası kullanmayın.
  • Ojeni sürmeden önce ince bir kat cila sürünüz. Bu cila tırnağınızın sağlıklı olmasına ve kullanacağınız ojenin uzun ömürlü olmasına ojenin renginin doğal durmasını sağlayacaktır.
  • Kullandığınız cilanın kurumasını bekleyin. Ojeden önce
  • Ojeniniz sürerken tırnağınızın orta kısmında başlayın ve kenarlara doğru devam edin. Tırnağınızın da bos alan bulundurmayın.
  • Ojelinizin katlarını çok ince sürmeye çalışın. Birkaç katı üst üst sürün. Son işlemezde de renksiz bir cila sürün renksiz cila kullandığınız ojenin renginin ortaya çıkmasını sağlayacak ve parlak dayanıklı olmasını sağlayacaktır doğru oje kullanımı önemlidir bu kullanımı uzun süre kurumak istiyorsak uygulamayı yapın.  Sağlıklı tırnaklara uzun ömürlü oje için.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.